Hayat…


     Hayat ne garip değil mi,hani şu pamuk ipliğiyle bağlı olduğumuz hayat.Sanki tekrar gelebilecekmişiz gibi hor kullandığımız ama birkere gittikmi aslında dönüsü olmayan hayat. Bazen durur sorarız neden diye ama yine de vazgeçmeyiz yaptığımız hatalardan. Bazen de başkalarının uğruna feda ederiz onu sanki değeri bilinecekmiş gibi. 

       Aslında bir anlayabilsek bunun bize verilmiş tek sans olduğunu bir kavrayabilsek belki de bu kadar hor kullanmazdık. Şöyle düşün çocuksun ve elinde bir tane şeker var bunu ısırarak hemen yemek için mi bakarsın yoksa tadını çıkara çıkara yavaş yavaş yemek mi? Aslında hayatta böyle işte ya kötü kullanana kullana bitiricez yada herseyi sindire sindire yaşayarak. Bir anda bitirmek mi zevk verir yoksa yavaş yavaş tadını alarak mı işte tam da cevabını bulup uygulamamız gereken soru bu işte.

      Bunu tam olarak kavrayabilirsek eğer belki de yaşantımız da değişecek belkide daha huzurlu olucaz .Denemeden bilemeyiz bunu ama biraz zaman ayırıpta kendimize mantıklı düşünebilirsek eğer doğru cevabı buluruz. Peki sence biz buna değmezmiyiz…                                                    

                                               SİYAHGÖLGE…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s