Özledikte Ne oldu Sanki…

image

“Özledim seni” dedim,”bu kadar çabuk mu” dedi.
          Özlemenin vakti zamanı olur mu?Hani bunun tayin edilmiş bir vakti bir süresi mi var şu kadar zaman geçince özleyebilirsin diye.Var da ben mi bilmiyorum acaba.
          İnsan aklından kalbinden geçeni söyleyince suç mu işlemiş olur.Eğer karşısında ki insan beraber olduğu ,değer verdiği ve hatta sevdiği bir insan ise ona içinden geçenleri söylemek hata mı idi?
          Bu yaşıma geldim ama malesef hala insanları çözemedim .Ne garip bir canlı türü şu insanlar.Lan bi git manyak mısın ya özledim işte ne var bunda.Belki ben bi saniye sonra özlüyorum belki 24 saat sonra belki 1 hafta sonra sanane özleyen ben değil miyim.
        Bu yürek bu akıl bu hisler bana ait değil mi bırakta ne zaman özleyeceğime ben karar vereyim ya.Git sen bir ayda özle istersen bir sene sonra özle bana ne ben canım isteyince özleyecem seni.
        Ne oldu şimdi sen özledim diye giderek daha iyisini mi yaptın.Ne farketti bak hala deli gibi özlüyorum seni işte.En azından sen gitmesen özlemimi arada gideriyordum ama şimdi o ihtimali mi bile elimden aldın da iyi mi oldu.Ki ben herşeye razıydım.Sonunda sen olduktan sonra…
       Güneşinden koca yürekli adama selam olsun…
                          
                                         SİYAHGOLGE…

Özledikte Ne oldu Sanki…” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s